This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player
Home Indeks zinów

+ INDEX LIBRORUM PROHIBITORUM +

W sumie miałem (i mam) wielki problem z podzieleniem prasy w jakiś sensowny sposób.

Pierwszy pomysł był na selekcje na zasadzie – pisma ukazujące się i pisma które zakończyły mniej lub bardziej zacny żywot…to jednak podział zbyt płynny, bo pisma kończą żywot niespodziewanie, pomimo zapowiedzi kolejnych numerów - lub równie niespodziewanie ponownie pojawiają się z odmętów zapomnienia i głów swoich twórców...

Potem pomyslałem że bardziej wyrazisty podział będzie na zasadzie - zine to to co nie ma numeru ISSN (czyli Międzynarodowego Znormalizowanego Numeru Wydawnictwa Ciągłego), a magazyn muzyczny to "coś" opatrzone tymże numerem na okładce... Pewna sympatyczna edytorka (pozdrawiam) zechciała jednak mocno skrytykować mój punkt widzenia i przedstawiła zuepełnie racjonalne argumenty, wobec czego wycofałem się rakiem....

Na co się więc zdecydowałem? Na zupełnie własny podział, na zasadzie włanego widzimisieżemamracjęichuj :-) Bo tak! I już.

Tak czy siak, zapraszam do lektury, zarówno szukający zinów jak i magazynów muzycznych znajdą tu coś dla siebie :-)